Маркетолог займається розробкою та втіленням комплексної стратегії щодо просування товарів та послуг. Зараз вам потрібно глибше заглиблюватись https://wizardsdev.com/vacancy/marketing-manager/ у професію, щоб отримати роботу та вийти на хороший дохід. Але професія все ще доступна кожній людині навіть з нуля.
Незалежно від обраного напрямку, маркетолог повинен вміти розробити унікальну торгову пропозицію та запустити цифровий продукт чи послугу на ринок. Оскільки професія пов’язана з технологіями, для досягнення успіхів у цій справі необхідно цікавитися новим. Просувати товар чи послугу з використанням тих самих інструментів довго не вдасться. Оплата праці варіюється, залежно від компанії та напрямків, але за бажання у цій галузі можна заробляти досить добре.
Адже чи не у кожній компанії потребують спеціалістів з просування товарів на ринок. Не кажучи вже про агенції, які власне й спеціалізуються на цьому самому просуванні. Маркетолог поєднує навички соціолога чи навіть дослідника, копірайтера, піарника, аналітика. Він має виокремити саме те, що потрібно аудиторії, щоб просунути свій продукт чи послугу.
Глибокий аналіз ЦА (потреби, проблеми, очікування клієнтів). Київський національний економічний університет імені В. Ви не прив’язані до жорсткого графіку. Ніхто не гарантуватиме хорошого заробітку в перші пару років після запуску стартапу. Іноді доводиться працювати в нуль, на голому ентузіазмі.
Майбутнім абітурієнтам, які обирають професію та планують, де вчитися, в пригоді стане докладна покрокова інструкція «Вступ» від Education.ua. Зарплата маркетологів може відрізнятися в залежності від компанії та обов’язків. Наприклад, інтернет-маркетолог заробляє більше, ніж звичайний спеціаліст.
Далеко не багато професій в Україні сьогодні приносять від $2000 на місяць. Варто враховувати, що маркетинг активно розвивається, з’являються нові технології та інструменти. Навіть після завершення університету доведеться вчитись і далі. Проте якісна освіта це хороша база для старту професії. Професія маркетолога доволі популярна в Україні, адже кожній компанії потрібен спеціаліст, який займатиметься просуванням її продукту. Маркетолог — професія особи, що займається маркетингом, або вивчає його як науковець.
Якщо у вас велика компанія або сайт і в планах розширення ринку та підкорення нових країн. У такому разі фахівець задасть правильний вектор розвитку. Все починається з точкових та простих завдань. Digital-маркетинг – це НЕ “трендова ніша”, а масштабна індустрія.
Як правило, дорогі проекти віддають агентствам. На біржі пробитися нелегко, там вже є працівники з великим стажем і об’ємним портфоліо. Доводиться спочатку працювати за копійки. Створення тексту продуктового оголошення та креативів. До підготовки візуалу може залучатися дизайнер.
Тому до вибору ЗВО необхідно ставитися ретельно. Чимало затребуваних маркетологів дійсно мають вищу освіту. Маркетинг – популярне слово, яке містить у собі комплекс понять. Зокрема, маються на увазі спеціальні дії, що допомагають продати товар або послугу покупцеві. У вас немає ставки, тому доведеться постійно шукати нових клієнтів або утримувати старих. Стартапи рідко бувають стабільними.
Тобто зараз зросла потреба у вузьких спеціалістах. Якщо раніше, до 2019 року, в основному були потрібні маркетологи та рекламісти-універсали з досвідом роботи у рекламних агентствах, то тепер вектор змінився. Це пов’язано з тим, що кількість каналів взаємодії зі споживачем збільшується, як і число компаній, в тому числі у складних нішах, які переходять з офлайну в онлайн. Тому один фахівець-універсал уже не може виконувати ту кількість завдань, яка необхідна для просування брендів. У 2021 році LinkedIn опублікував звіт, згідно з яким попит на фахівців у сфері маркетингу зріс на 63 %.